Telefondan hasar kaydi sorgulama

Telefondan Hasar Kaydı Sorgulama

Telefondan hasar sorgulama işlemi eskiden sadece sms ile yapılırken, artık telefon hasar kaydı sorgulama hizmetiyle arama yoluyla da kolaylıkla yapılabiliyor. Telefonunuz üzerinden hasar arama yaparak müşteri temsilcisinden araç detay sorgulama, hasar kaydı sorgulama, değişen parça sorgulama sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

Araç alım satım işlemleri yapmadan önce, bir araç almaya karar verdikten sonra araç hakkında detaylı bilgi alabilmek için sorgulama yapmaktayız. Araç hakkındaki bilgiler aracın fiyatını doğrudan etkilemektedir. Örnek verecek olursak, Alacağımız aracın ufak bir çarpması bile fiyat olarak direk etkilemektedir. Hasar kaydı sorgulama, değişen parça sorgulama, araç detay sorgulama hizmetlerinden faydalanmak için iki yöntem bulunmaktadır.

Plakadan Hasar Sorgulama

Plakadan hasar sorgulama hizmeti için plaka bilgisini 11890 numarasını arayıp müşteri temsilcisine aktarmanız doğrultusunda hasar kaydı bilgilerini öğrenebilirsiniz. Hasar sorgulama hizmetinin yanı sıra detay sorgu, değişen parça sorgu sonuçlarına erişebilirsiniz.

Şaseden Hasar Sorgulama

Şaseden hasar sorgulama, detay sorgulama hizmetleri için şasi numaranızı yanınıza alarak 11890 numarasını aradığınızda, MT ile numarayı paylaştığınızda sorgulama sonucunu direk alabiliyorsunuz.

Telefon hasar kaydı sorgulama işleminizi sms atarak yapmakta zorlanıyorsanız telefonla arayıp da bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesiyle beraber günümüzde ortaya yeniklikler çıkmakta hizmetler kullanıcı dostu(kolay kullanılabilir) bir hal almaktadır.

Sitemiz içerisinde araçlar hakkında bütün bilgiler yer almaktadır. Borç sorgulama, hasar sorgulama , hgs sorgulama gibi konularda sizleri doğru yönlendirebilmek adına paylaşımlarda bulunmaktayız. Sorgulama işlemleri ücretlidir. Ücretsiz hasar kaydı sorgulama sms gibi başlıkları göz ardı etmenizde fayda var. Bu hizmetten kesinlikle hiç bir yerde ücretsiz olarak faydalanamazsınız.

Araç alacak olan ve sorgulamasını yapmış olan kullanıcılarımıza şimdiden hayırlı olsun dileklerimizi iletir, sağlıklı günler dileriz.

1 Comment Posted

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. Araç Hasar Kaydı Sildirmek için Başvuru Nasıl Yapılır? | Araç Hasar Kaydı Sorgulama

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*