Tramer Sorgulama

Tramer Sorgulamasının Verdiği Rahatlık

Tramer sorgulama (SBM) hizmeti bizlere ikinci el araç satın alırken büyük oranda rahatlık ve destek sağlamaktır. İkinci el araçların yapmış olduğu kazaların hasar kaydı bilgisi olarak işlemekle beraber yapılan araç hasar sorgulaması sayesinde hasar kaydı bilgileri karşımıza çıkmaktadır.

Ülkemizde araç alımı yapılırken daha çok 2. el araçların tercih edildiğini hemen hemen hepimiz bilmekteyiz. Araç alım satım işlemlerinde karşı taraf araç hakkında detaylı bilgileri bize aktarıyor olsa bile, emin olmak için genelde hepimiz araç hasar sorgulama hizmetini kullanmakta ve faydalanmaktayız. Araç alırken araç sahibinden bilgileri alsak da hasar kaydı sorgulama, araç detay sorgulama, değişen parça sorgulama hizmetlerinden faydalanmakta büyük yarar var.

Araç sorgulama işlemlerinde Plaka ile veya Şasi numarası ile sorgulama yapabilmekteyiz. Öncelikle sorgulama işlemi yapmadan önce hangi hizmetten faydalanacağınızı netleştirin! Hasar sorgulama işlemi yetecek mi? yoksa detaylı bütün bilgilere sahip olmak mı istiyorsunuz.

Hasar kaydı sorgulama, değişen parça sorgulama, araç detay bilgisi sorgulamak için 11890 Alo Hasar Servisini arayarak bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Araç sorgulama işlemleri ücretli servislerdir.

Gelişen teknoloji ile beraber günümüzde artık genel bilgilere internet üzerinden erişebiliyorsunuz. Arachasarsorgula sitemiz için araç sorgulama hakkında bütün detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Bizlere yorumlar kısmını kullanarak aklınıza takılan soruları ve yaşadığınız sorunları yazabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*