Arac ekspertiz raporu

Araç Ekspertiz Raporu Sorgulama

Araç Ekspertiz raporu sorgulama işlemini kısa olarak açıklamamız gerekirse, eksper tarafından verilen raporun bilgilerini manuel olarak veya mobil ekrandan görebilmeniz diyebiliriz.  Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından uygulamaya konulanan ekspertiz raporu, alanında uzman Eksperler tarafından belli kriterlere göre verilmekte ve sonrasında verilen bir puanlamaya göre online olarak sorgulanabilmektedir. Eksper Raporu Sorgulama ekranı ile araçların hasar bilgileri gibi sonuçları sigorta eksperleri tarafından hazırlanan ekspertiz raporu sayesinde öğrenebilirsiniz.

Anlaşmalı Eksperler Tarafından Verilen Raporlar

SBM ile anlaşmalı Eksper şirketleri tarafından verilen eksper raporları geçerli sayılmaktadır. Uzmanlar tarafından verilen raporlar sisteme yüklendiğinde,

Araç Hasar Kaydı Bilgileri,

Araç Detay Bilgileri,

Araç Değişen parça Bilgileri,

Tutar Bilgileri,

Kazanın olduğu zamana ait kilometre (km) bilgisi,

Araç onarım ve işçilik bilgisi gibi bilgileri öğrenebilirsiniz. Bu bilgileri siz değerli kullanıcılarına kaliteli hizmet sunan 11890 Alo Hasar Servisi aracılığıyla kolayca öğrenebilirsiniz.

Not olarak değişen parça sorgulaması yapmak için Kaza tarihi, Plaka numarası gibi bilgilerin bilinmesinin yanı sıra yapılan kaza için eksper raporu bulunması gerekmektedir. Zaten 11890 hasar sorgulama hizmetinden faydalandığınızda Müşteri temsilcisi ile yaptığınız görüşmelerde kaza tarihi bilgileri, tutarı ve eksper raporu bulunup bulunmadığı sizlere söylenmektedir.

Sizlerde 2.el araç alırken ya da kendi aracınız hakkında detaylı bilgi almak için 11890 Alo Hasar Servisi‘ni arayarak kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

7 Comments Posted

  1. 11890 uygun fiyatlara guzel hizmet aldim. Yorum olarak bunu paylasmak istedim. Beni 11890 ile tanistirdiginiz icin tesekkurler.

  2. Eksper raporu olan değişen parçaları bile öğrendim. Verdiğiniz doğru bilgiler için teşekkür ederim.Sizin gibi doğru bilgileri kullanıcıya aktaran siteler azaldı. Başarılarınızın devamını diliyorum.

    • Merhaba Uğur bey,
      Araç hasar sorgulama, Araç Detay Sorgulama, Değişen parça sorgulama işlemlerinizi 11890 numarasını arayarak gerçekleştirebilirsiniz.
      Bilgilerinize.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*