Tramer sorgulama

Araç Hasar Sorgulama

Araç hasar sorgulama işlemleri ikinci el araç alırken işimizi büyük oranda kolaylaştıran hizmetlerin başında yer almaktadır. Araç alım – satım işlemleri yapılmadan, araç incelenmeye gitmeden önce boşa adım atmamak için ilk adımı tramer sorgulama işlemi yaparak garantiye alabilirsiniz.

Araç hasar sorgulama numaralarını bir çok tüketici ezbere bilemiyor. Bunun nedeni kullanılıyor olsa da aralıklarla kullanıldığı için unutulmaktadır. Ülkemizde hepimizin bildiği gibi araç alırken öncelikli olarak ikinci el araçlara yönelmekteyiz. Karşı tarafın bize verdiği bilgilere istinaden net ve kesin bilgilere araç hasar sorgulaması yaparak kolayca erişebilirsiniz. Aldığımız net bilgiler doğrultusunda işlemlerimiz bir hayli hızlı bir süreç içerisinde işleyişine devam edecektir.

Araç Hasar Sorgulama Hizmeti Bize Ne Kazandırır?

Araç hasar sorgulama hizmetinden faydalanarak elimizdeki bilgilere dayalı alışveriş yapmak en güvenli yollardan bir tanesidir. Alım veya satım işlemleri yapılırken araç hakkında detaylı bilgiye sahip olmaz işimizi önemli oranda kolaylaştırır. Kontrolsüz ve araştırma yapmadan bir araç aldığınızda ilerleyen zamanlarda büyük problemler yaşayabilirsiniz. Tramer sorgulama, araç detay sorgulama ve varsa değişen parça sorgulama hizmetlerini kullanarak araç hakkında bütün bilgilere sahip olduktan sonra, aracı inceleyerek ve test sürüşleri gerçekleştirerek daha olgun bir karar vereceğinizden şüpheniz olmasın. Araç ile kişi veya aracın daha önce sahibi olan kullanıcısı kaza yapmış veya parça değiştirmiş olabilir. Bu tür durumlara karşı bilgi sahibi olmamız çok önemli bir husustur. Araç satıcısı olan kişinin söylediği bilgiler dışında bir bilgiyle karşılaştığımızda araç sahibine bunu belirterek indirim yaptırma yoluna gidebilir veya aracı almaktan vazgeçebiliriz. Araç kaza yapsa bile tamir işlemleri olacağı için bu noktaları gözle göremeyebiliriz. Araç hasar sorgulama hizmetinin bize kattığı artıları sizlere belirtmeden yapamadım.

Hasar Kaydı Sorgulama Hizmetinden Nasıl Faydalanabilirim?

11890 Alo Hasar servisi bu noktada sizlere net bilgileri aktaracak ve sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirecek güzel bir hizmettir. Kullanıcılar plaka numarası ile araç hasar kaydı sorgulama, detay sorgulama, değişen parça sorgulama, kasko ve poliçe sorgulama hizmetlerinden faydalanabilir. Bu servis kullanılması gayet kolay ve anlaşılır olmasıyla beraber başarılı sonuçlar veren muazzam bir hizmettir.

Kullanıcılar öncelikle cep telefonu, ev veya iş telefonu ile 11890 numarasını telefonla tuşlayarak arama yapmalıdır. Daha sonrasında karşınıza çıkan Müşteri Temsilcisine yapmak istediğiniz işlemi belirterek plaka numaranızı veya şasi numaranızı belirtmelisiniz. Daha sonra Müşteri Temsilcisinin sizlere istediğiniz bilgileri okumasının ardından, bilgiler telefonunuza ücretsiz olarak mesaj yoluyla ulaşacaktır.

Bir Diğer Adıyla Tramer Sorgulama!

Eskiden Tramer hasar sorgulama olarak bilinen bu hizmet günümüzde de bazı kullanıcılar tarafından aynı isimle anılmaktadır. Genel olarak araç hasar sorgulama hizmeti olarak da bilinmektedir. Ama hangi isimle aratırsanız aratın alacağınız sonuç aynı olacaktır. Yazımızın üst tarafında da belirttiğimiz gibi cep telefonu veya sabit hatlardan (Vodafone, Turkcell, Türk Telekom) 11890’ı arayarak araç hakkında bütün detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz aracı satın almak için adım atmadan önce araç hakkında detaylı bilgilere sahip olmak karşı tarafla konuşmanız esnasında size büyük artılar katacaktır. Fiyat belirleme konusunda bilgi sahibi olduğunuz için baskın olan taraf olmanız muhtemel. Araç almayı düşünüyorsanız karar vermeden önce 11890’ı arayın güvenli bir alışveriş yapın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*