Araç Hasar Sorgula

Arachasarsorgula web sitemiz içerisinde siz kullanıcılarımızın araç hasar kaydı sorgulama, araç detay, sorgulama, araç değişen parça sorgulama gibi sorgulama hizmetlerinin nasıl kullanılacağı, hangi bilgilere erişebileceği gibi kullanıcıya yardım amaçlı içerikler paylaşılmaktadır.

Ülkemizde bir çok evin kapısında artık araç veya araçlar yer almaktadır. Araç kullanımının yoğun olduğu bu dönemde ÖTV vergilerinin de yüksek olması nedeniyle araç alma niyetinde olan kesimin büyük bir parçası 2. el araçları tercih etmektedir. İnternette 2.el araç araştırması yaparken aynı model 2 aracın arasında bile ücret farkı olduğu durumlarla bir çoğumuz karşılaşabiliyoruz. Bu gibi çelişkili durumda aklımızdan ilk geçen acaba bu araca ne oldu da fiyatı diğerine göre bu kadar düşük? sorusu oluyor. Bu tür soru işaretini yok etmek için arac hasar sorgulama hizmetinden faydalanarak öncelikle araçta hangi tarih aralıklarında ne tür kazalar yapılmış, yapılan kazalar sonucunda ne kadar hasar kaydı işlemiş öğreniyoruz. Aracın kazalarını tarih ve tutar bilgileriyle öğrendik. Bu aşamadan sonra merak ettiğimiz bu yapılan kazalarda hangi parçaların değiştirildiği merak konumuz oluyor. Elimizde kaza tarih bilgileri olduğu için her bir kaza için ayrı ayrı sorgulama yaparak yapılan kazada işçilik tutarı, değişilen parça orjinali ile mi? yoksa yan sanayi bir parça ile mi değiştirilmiş gibi bilgilere sahip oluyoruz. Değişen parçalar da aracı almamıza sorun teşkil etmiyorsa, araç detay bilgisi sorgulamasını da yaparak araç hakkında  bir çok bilgiye sahip oluyoruz. Yaptığınız sorgulamalar sonucunda araç hakkında detaylı bir bilgiye sahip olduğunuz için, araç sahibini aradığınızda daha akıcı bir görüşme sağlayabileceksiniz. Daha sonrasında yaptığınız anlaşmaya göre aracı almak ya da almamak size kalıyor. Araç Hasar Sorgula adı ile açılan sayfamızda siz kullanıcılarımıza yardımcı olmak amaçlı faydalı bilgiler paylaşmaktayız.

11890 Alo hasar servisi numarasının dakika ücreti Turkcell ve Vodafone aboneleri için 4,25 TL, Türk Telekom (mobil ve sabit hat) aboneleri için 4,75 TL’dir. 11890 numarasını aradığınızda konuştuğunuz süre kadar ücretlenirsiniz. Siz de canınızın yanmaması veya araç aldıktan sonra pişman olmamak adına, araç almadan önce 11890 numarasını arayarak araç hakkında detaylı bilgileri öğrenerek, güvenli bir alışveriş gerçekleştirmenizi öneririz. Mutlaka araç almadan önce araç hasar sorgulama, detay sorgulama, değişen parça gibi sorgulamaları yapınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*