Tramer Nedir? Tramer Kaydı Nasıl Sorgulanır?

Tramer Nedir? Tramer Kaydı Nasıl Sorgulanır?

Tramer sistemi tüm sigorta bilgilerinin toplandığı bir veri deposudur.Artık 11890’ı arayarak Tramer sorgusu yapabilir, dilediğiniz aracın hasar sorgusuna ulaşabilirsiniz. 11890’ı arayarak müşteri temsilcilerimizle görüşüp istediğiniz araç hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylece araç sahipleri ve yeni araç almak isteyenler tramer sorgulama aracılığıyla hızlı ve güvenilir bilgiye sahip olabilirler.

Tramer Kaydı Sorgulama Servisinden Nasıl Faydalanırım?

11890 Çağrı Merkezimizi arayarak aracın plaka bilgilerini veya şasi numarası bilgilerini söyleyerek aracınızın hasar kaydı bilgilerini, detay bilgilerini ve değişen parça bilgilerini, kasko ve trafik poliçesi olup olmadığını tramer kaydı sorgulaması yaparak kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Plakadan araç hasar sorgulama ve şasi numarası ile hasar sorgulama işlemlerinizde müşteri temsilcileri, Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi (Eski adıyla TRAMER) veritabanından istemiş olduğunuz sorgulamayı yapar ve çıkan sonuçları sizlerle sözlü olarak paylaşıldıktan sonra ücretsiz olarak SMS yoluyla bilgiler tarafınıza ulaşmaktadır.

İkinci el araç almadan önce alacağınız araç hakkında geçmişe dair edineceğiniz detaylı bilgiler aracı almaya karar vermenizde sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. 11890 tramer sorgulama ile elde edilen bilgiler araç alacak kişiler için önemli ve ayrıcalıklı bir hizmettir. Sorgulama yaptıktan sonra karar veremediğiniz birçok araç arasında kıyaslama yapabilir kendiniz ve sevdikleriniz için en uygun olan aracı 11890 plakadan tramer sorgulama ve 11890 şasi numarasından tramer sorgulama yaparak bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Aynı şekilde aracınızı satmayı düşünüyorsanız, aracınızla ilgilenen kişilerle araç hasar kaydı sorgulama bilgilerini paylaşarak satış sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Böylece 11890 tramer sorgulama servisi ile plakasını bildiğiniz araçlara ait detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

11890 Alo Hasar sorgulama servisini aradığınızda, Alo Hasar danışmanı ile görüşmeniz sonucu araç hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.Bu hizmetin bedeli dakika başına 4,25 TL’dir. 11890 Alo hasar sorgulama hizmeti Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi iş birliğiyle yapılmaktadır.

11890 Servisinde Başka Hangi Hizmetler Yer Almaktadır?

11890 servisinde, araç hasar kaydı sorgulama, değişen parça sorgulama, araç detay sorgulama, poliçe sorgulama, kaskosuz dönem ve vefat eden için hayat poliçe sorgulama hizmetleri bulunmaktadır. 11890 araç hasar sorgulama servisi siz değerli kullanıcılarına 7/24 aralıksız olarak çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Siz siz olun  11890 Araç hasar sorgulama hizmetinden faydalanmadan araç almaya karar vermeyin.

6 Comments Posted

  1. Tramer gerçekten araç alım satımlarında çok işimize yarıyor. Böyle servislerden de bu tür tramer kaydı bilgilerini öğrenmek çok işimize geliyor. Çok pahalı olmayan ücretlerle işimizi rahatça görüyoruz.

  2. Tramer kaydı bilgilerini öğrenebilmek güzel olmuş. Hasar danismanindan hasar bilgilerimi arayarak öğrendim. Yardımlarınız için teşekkür etmek istedim.

  3. Kişi o zaman arabasını sanayide veya kendisi tamir ettirdiginde bunlar hasar listesine dahil olmuyor. O zaman buna göre aracın kasakolu olduğu ve olmadığı dönemler de önem kazanmış oluyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*