Plaka İle Araç Hasar Kaydı Sorgulama

Plaka ile Araç Hasar Kaydı Sorgulama Nasıl Yapılır?

Artık plaka ile araç hasar kaydı sorgulama 11890 Alo Hasar servisi ile çok kolay! Satın almak istediğiniz aracın plakası ile bütün araç detaylarına ulaşabilirsiniz. Sorguladığınız aracın geçmişe dönük bütün araç hasar kaydı bilgilerini öğrenmek için 11890 Alo hasar servisini arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. İstediğiniz araç hasar bilgilerini ve hasar tutarlarını plakadan araç sorgulama servisimizi arayarak öğrenebilir,plaka sorgulama işleminizin ardından onayınız dahilinde elde edilen bilgiler tarafınıza ücretsiz SMS ile gönderilmektedir. Cep telefonunuza gelecek mesajda, sorguladığınız aracın marka bilgileri, tarih bilgileriyle beraber kaç adet kazaya karıştığı, yapılan kazaların tutar bilgileri, kazanın hangi nedenden dolayı oluştuğu gibi ayrıntılar yer almaktadır. Müşteri temsilcisiyle yaptığınız görüşmenin ardından, SMS yoluyla gelen mesajın içeriğini inceleyerek bilgilere tekrardan göz atabilirsiniz. Servisin dakika ücreti Turkcell ve Vodafone aboneleri için 4,25 TL, Türk Telekom (mobil ve sabit hat) aboneleri için 4,75 TL’dir.

Özellikle ikinci el araç alırken araç hasar kaydı sorgulama, değişen parça sorgulama, araç detay sorgulama hizmetlerinden faydalanarak araç bilgilerine sahip olmak çok önemlidir. Bazı durumlarda plaka ile hasar kaydı sorgulama yaptığınızda “Poliçe bilgisi bulunamamıştır” sonucuyla karşı karşıya kalabiliyoruz. Böyle bir durumla karşılaştığınızda şasi numarasıyla araç hasar sorgulama işlemi yaparak araç hakkında bütün detayları öğrenebilirsiniz. Araçlarda plaka değişikliği yapılsa bile, şasi numarası aracın kimliği niteliğini taşıdığı için değişme durumu bulunmamaktadır.

Araç, plaka ve hasar kaydı sorgulamasını Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom olmak üzere 3 büyük operatörden 11890 numaramızı arayarak kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 11890 Alo hasar servisiyle Müşteri temsilcilerimizle direk birebir görüşme yaparak araç hasar bilgilerini öğrenebileceğiniz gibi bu bilgiler aradığınız cep telefonu numarasına ücretsiz olarak gönderilecektir.

İkinci el araç alırken araç hasar kaydı, değişen parça sorgulama, araç detay bilgilerini sorgulamadan araç alımı yapmamanızı öneririz. Araç hasar sorgusu yapmadan aldığınız aracın hasar bilgilerini, değişen parça bilgilerini sonradan öğrenmek sizi üzebilir ve sıkıntılı bir sürece sokabilir. Araç almadan önce 11890 Alo hasar servisini arayarak araç hakkında detaylı olarak bilgileri öğrenebilir ve gönül rahatlığıyla aracınızı satın alabilirsiniz. Araçlarla ilgili verdiğimiz hizmetleri web sitemizden inceleyerek ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

1 Comment Posted

  1. Eskiden mesaj atarak hasar sonuçlarını öğreniyorduk. Tavsiye ettiğiniz gibi 11890 numarasını aradığımda müşteri temsilcisiyle görüşerek hasar bilgilerini öğrendim, ayrıyetten mesaj olarak da telefonuma bilgiler geldi. Açıkça söylemek gerekirse bu sistem çok hoşuma gitti, bana çok değişik geldi. Sayenizde 11890 hasar sorgulama servisiyle tanışmış oldum. Çok teşekkür ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*