Araç SBM Hasar Bilgilendirme Ekranı!

SBM Hasar kayıt bilgilendirme ekranından araçlarınız ile ilgili nasıl hasar kaydı yapabileceğiniz ile ilgili bilgiler alabilir ve uzmanlara sorularınızı iletebilirsiniz.

Gizlilik Politikamız

arachasarsorgula sitemiz özel virüs programları ile korunmakta. Bu sebeple sitemizde gezen kullanıcıların güvenilir bir şekilde gezmesi adına engel teşkil etmemektedir. Aynı zamanda sitemizde herhangi bir log kaydı tutulmadığı için gizliliğiniz de sağlanmış bulunmaktadır. Hangi sebeple olursa olsun kullanıcılarımıza yönelik ip bilgileri dahil olmak üzere 3. Şahıslarla paylaşılmamaktadır. İstatistiki bilgi olarak bile sunulmamaktadır. Arachasarsorgula.com olarak bunları temin ederiz.

Sayfalarımızda Bulunan Reklamlar

Sitemiz içerisinde sayfalarda Adsense reklamları yer almaktadır. Bu reklamlar çerez yoluyla bazı geçmiş bilgileri yansıtabilmektedir. Sitemizde kullanım amacı sadece site giderlerinin bir bölümünü çıkarmaktır. Bu anlamda reklam sistemi ile ilgili hiçbir sorumluluk bize ait olmayıp ilgili kişiler ve Google arasındaki detaylar ile belirlenmektedir.

Sitemizdeki Yönlendirme Bağlantıları

Sitemizin bazı sayfalarında yönlendirme bağlantıları bulunmaktadır. Bu bağlantılar güvenilir devlet sitelerine olduğu için güvenlik zafiyeti bulunmamaktadır. Ancak yine de yönlendirme linkine tıklayıp tıklamamak sizin bileceğiniz bir ayrıntıdır. Biz kullanıcıların bilgilenmesi ve nitelikli paylaşımlarda bulunabilmesi adına çeşitli yönlendirmelere olanak sağlamaktayız.

Arachasarsorgula.com İçeriklerinin Kullanımı

www.arachasarsorgula.com sitemizin içerikleri Ankara 7. Noter müdürlüğünce onaylandıktan sonra yayımlanmaktadır. Sitemizde bulunan içeriklerin ve sorgulama sayfalarının asıl amacı kullanıcılarımıza sağlıklı bilgiler sunmaktır. Sitemizde yayımlanan içeriklerin hiç bir kamu kurum ve kuruluşuyla ilgisi bulunmaz. Sayfamız üzerinden yapılan paylaşımlar ve sorgulama hizmetleri bilgi amaçlıdır. Sitemiz içerisindeki her türlü konunun, sorgulama sayfasının izinsiz olarak ya da kaynak gösterilmeden yayımlanması halinde avukatlarımızca gerekli hukuksal işlemler başlatılacaktır.

Bize Ulaşın!!!

www.arachasarsorgula.com sitesi ile alakalı her türlü reklam verme, soru, görüş, öneri ve düşüncelerinizi bize arachasarsorgulacom@gmail.com veya facebook iletişim sayfamızdan iletebilirsiniz. Bizlere gönderilen iletiler kısa süre içerisinde cevaplandırılarak sizlere iletilecektir.

İlgili Sorumlu Kişi: Ferit Ayder